KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 17025133
nr 1702 5133
Blandteknik
Oidentifierad konstnär. Signerad. Blomsterstilleben. Bladets mått: 50x44 cm, blandteknik, yttermått inklusive ram: 62x52 cm. Signerad
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 19 maj 2025
kl 18:38:26
17/5 11:36:58